Využite 50% zľavu na všetky doplnkové služby na RealityPark.sk

Využite 50% zľavu na všetky doplnkové služby na RealityPark.sk. Zľava platí od 15.05.2019 do 31.05.2019 23:59 00:00 hod. Kód k uplatneniu zľavy je: ZACINAME50
Postup ako si uplatniť zľavu: Pri objednaní služby budete presmerovaný na stránku detail platby, kde následne vložíte zľavový kód do políčka pod názvom Zľavový kupón.

Objednať služby môžete priamo na webe RealityPark.sk objednávka platených registrácii objednávka kreditov alebo cez online eshop na webportaly.sk kategória RealityPark.sk.

Registrujte sa a dostanete kredity Zadarmo

Ešte váhate či sa registrovať alebo podať inzerát na RealityPark len tak anonymne? Neváhajte, ak ste súkromná osoba pri registrácii dostanete automaticky 90 kreditov v hodnote 3,60 €. Ak ste realitná kancelária, dostávate na požiadanie 300 kreditov v hodnote 12 €. Môžete to kedykoľvek využiť na doplnkové zvýrazňovanie inzerátov. Okrem toho že môžete po registrácii inzerát obnovovať a nemusíte ho vytvárať znova, získate aj kredity zadarmo.
Ak ste realitná kancelária, informujte nás o registrácii a my Vám kredity radi pripíšeme.

Akcia na kredity zdarma nieje časovo obmedzená. Platí do odvolania.

Realitný portál Reality Park začína 1.júla 2015

Dnes sme sprístupnili oficiálne realitný portál Reality Park. Dúfame, že sa vám bude páčiť a nájdete všetky potrebné realitné informácie. Portál je nový, postupne sa bude napĺňať obsahom či už realitnými ponukami, článkami alebo iným zaujímavým obsahom. Portál neustále vylepšujeme a stále na ňom pracujeme. Našim cieľom je, časom sa vypracovať k najlepším realitným portálom na Slovensku. Pokiaľ nájdete nejakú chybu alebo dostanete nápad na vylepšenie, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára. Veríme, že s Vašou pomocou sa spolu dopracujeme k želaným výsledkom.

Kupujte kredity, dostanete raz toľko BONUS

Rozdávanie kreditov, áno, úplne vážne. Pri príležitosti spustenia realitného portálu dostanete teraz raz toľko kreditov zadarmo. Pre príklad: objednávka 300 kreditov v hodnote 12 € s DPH, dostávate bonus 300 kreditov. Spolu teda 600 kreditov za 12 €. Ponuka je výhodná aj pre realitné kancelárie. Kde sa jedná už pekný počet bodov. Najdrahší balík v hodnote 180 € s DPH má spolu 12 000 kreditov, ktoré môžu čerpať podľa potreby. Platby prijímame online pomocou všetkých slovenských a českých bánk. Využite príležitosť mať kredity na RealityPark už teraz a za výhodné uvádzacie podmienky.

Akcia je časovo obmedzená do 31.7.2015

Zverejňujeme realitné články

Portál Reality Park zverejňuje realitné články, PR články a tlačové správy z oblastí reality, bývanie a podobne. Potrebujeme na portáli kvalitný obsah. Ak disponujete článkami z uvedených oblastí, radi Vám ich zverejníme. Získate kvalitný spätný link na Vaše webstránky, projekty. A my zase kvalitný obsah pre lepšiu návštevnosť. Informácie telefonicky alebo v kontaktom formulári.